Narty na dachu.pl jest wypożyczalnią bagażników dachowych THULE oraz nart biegowych Alpina. Prowadzimy naszą działalność w swojej bazie w Przydworzu k.  Wąbrzeźna.

Bagażniki dachowe THULE -  montujemy je na zamówienie telefoniczne lub złożone pocztą e-mail. Zimową porą, kiedy my będziemy montować bagażnik na Państwa pojeździe, dla Państwa udostępnimy narty biegowe, które będzie można wypróbować na naszej przydomowej trasie narciarskiej. Dwa razy w tygodniu planujemy również wyjazdy do Torunia, Bydgoszczy i Grudziądza - możemy zamontować bagażnik przed Państwa domem, pracą lub nawet podczas zakupów. Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem, który umieściliśmy w sekcji WYPOŻYCZAMY.

Narty biegowe Alpina - nawiązaliśmy współpracę ze Szkołą Leśną na toruńskiej Barbarce. W każdy śnieżny weekend będziemy tam wypożyczać komplety: narty biegowe Alpina z wiązaniami Rottefella nnn, buty Alipna oraz kijki narciarskie Alpina. Planujemy również obecność na imprezach biegówkowych organizowanych przez prężną toruńską społeczność narciarzy biegowych. Prosimy o zapoznanie się z naszym cennikiem, który umieściliśmy w sekcji POLECAMY oraz obserwowanie AKTUALNOŚCI - będziemy Państwa informować o najbliższych imprezach.

Zespół nartynadachu.pl

Rabaty dla stałych klientów

Zima z nartami na dachu, latem na dachu rowery - korzystaj z rabatu na nasze usługi przez cały rok!

zobacz więcej >

Polecamy bagażniki rowerowe - rowerynadachu.pl!

Dwa kółka to łatwy sposób na urozmaicenie wakacyjnego wyjazdu. Dzięki naszym bagażnikom Thule zabierzecie na urlop własne rowery.

zobacz więcej >

nartynadachu.pl na XXXV Biegu Piastów

Nasz zespół po raz pierwszy wziął udział w Biegu Piastów. Pomogliśmy również w starcie niewidomego Grześka Mellera... 

zobacz więcej >